czwartek, 9 lutego 2017

USUŃ Z ORGANIZMU WSZYSTKIE TOKSYNY W ZALEDWIE 3 DNI! TA METODA ZAPOBIEGA ROZWOJOWI RAKA ORAZ USUWA NADMIAR TŁUSZCZU I WODY

Ten 3-dniowy detoks pozwoli Ci zmienić dietę, zmniejszy apetyt na niezdrowe jedzenie i całkowicie oczyści organizm.

Największymi korzyściami z tego procesu są oczyszczenie i detoksykacja ciała. Dzięki temu usuniesz z organizmu wszystkie toksyny i zmniejszysz ryzyko infekcji oraz chorób.

Usuń wszystkie toksyny z ciała w 3 dni

  • Nie spożywaj nabiału przez przynajmniej 2 dni przed rozpoczęciem kuracji. Ciało potrzebuje więcej czasu na strawienie produktów mlecznych, dlatego mogłyby one spowolnić proces oczyszczania.
  • Wieczorem przed rozpoczęciem kuracji powinieneś wypić herbatkę moczopędną, która pomoże usunąć zalegające, szkodliwe substancje z układu pokarmowego.
  • Rano przygotuj porcję soku cytrynowego wykorzystując 2 cytryny i ½ szklanki wody. Wypij ten napój przed śniadaniem.
  • Po śniadaniu wypij 1,5 szklanki soku z grejpfruta lub ananasa. Te napoje zawierają mnóstwo przeciwutleniaczy i poprawiają stan układu oddechowego.
  • Pomiędzy śniadaniem a obiadem wypij 1 – 1,5 szklanki świeżego soku z marchewki. Taki sok również dobrze wpłynie na Twój system oddechowy.
  • Podczas obiadu wypij 1,5 szklanki soku bogatego w potas. Możesz go przygotować z takich produktów, jak banany, zielone warzywa liściaste, buraki, awokado…
Potas jest bardzo pożyteczny w procesie oczyszczania, zwłaszcza gdy jest przyjmowany razem z sokiem z wymienionych owoców i warzyw. 
  • Wieczorem, na godzinę przed kolacją wypij szklankę herbatki oczyszczającej ciało ze śluzu. Przygotujesz ją z imbiru, owoców dzikiej róży i mięty pieprzowej, które dobrze usuwają nagromadzony śluz, a także odtykają nos i zatoki.
  • Tuż przed snem wypij 1 szklankę świeżego soku żurawinowego, który zwalczy bakterie atakujące płuca.
Żurawina to potężny przeciwutleniacz i jeden z najsilniejszych składników sprzyjających tworzeniu krwinek i wydalaniu moczu.
Stosuj tę samą kurację przez następne 2 dni.
Źródło: healthylivinghouse.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz